WOMEN POLAND COMPETITION

Finał konkursu Women Poland Competition odbędzie się 23.10.2023 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.

Konkurs Women Poland Competition to projekt, którego uczestniczkami są kobiety z całej Polski będące mężatkami, wdowami czy rozwódkami. Jego misją jest zwrócenie uwagi na wartości i piękno, jakie noszą w sobie dojrzałe kobiety. Piękno, które nie jest odzwierciedlone jedynie w urodzie ale przede wszystkim w duszy, w miłości do życia, w kreatywności widocznej w pasjach. W dzisiejszych czasach kobiety to filantropki, przedsiębiorczynie, działaczki społeczne, matki, siostry, córki, mierzące się każdego dnia z wieloma wyzwaniami. Kobiety, które nic nie muszą ale wszystko mogą.

Mrs.Women Poland to kobieta w pełni dojrzała, spełniona i z apetytem na życie. Polska jest krajem demokratycznym i zasługuje na godną ambasadorkę, która będzie przykładem i wzorem dla wszystkich Polek. Jednocześnie przyczyni się do wzmacniania pozycji kobiet w każdej dziedzinie gospodarczej, społecznej, kulturalnej i życiowej.

Kandydatka na Mrs. Women Poland to kobieta dojrzała – w pełni kobieta, i ten element jest motywem przewodnim gali.

Gala konkursowa będzie miała charakter show, w którym uczestniczki będą prezentowały swoje pasje, życie zawodowe, styl życia, wezmą udział w pokazach mody w stylizacjach polskich projektantów mody pod okiem znanych profesjonalistów, wspierających uczestniczki swoją wiedzą i doświadczeniem.

Mrs.Women Poland będzie reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej