WOMEN POLAND COMPETITION

O NAS

Fot.Aleksandra Dobczyńska

Konkurs Women Poland Competition to konkurs dla kobiet po 40 r.ż. bez statusu „panny”. Pierwsza Gala Finałowa odbędzie się 23.10.2023 r w Hotelu Marriott w Warszawie.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Women Poland, powstała z myślą o kobietach dojrzałych. Jej pomysłodawczynią jestem ja, Izabela Tuszyńska, kobieta w wieku dojrzałym. Z zawodu jestem modelką, dziennikarką i marketingowcem. Prywatnieżoną i matką, vice Miss Polonią, reprezentantką Polski na wyborach Miss Unieverse.

Działalność fundacji Women Poland, ma wspierać i promować kobiety dojrzałe. Bo piękno, które w sobie nosimy jest naszą największą wartością tak mało docenianą na zewnątrz.
Dwa lata wstecz zauważyłam, że jestem niewidzialna w społeczeństwie. Za młoda na jedno a za stara na drugie z naciskiem na to drugie. A ja właśnie zaczęłam nowe życie! Po magicznej 50-tce wiem, że niczego nie muszę, ale wszystko mogę. W działalności fundacji chcę podkreślać wartości kobiet dojrzałych. Kobiet, które są gotowe na wszystko. Bez obciążeń, bez nacisków, z marzeniami, które chcą i mogą realizować. Bo kobieta dojrzała – dojrzała do życia!